Sitsiilia

Sitsiilia maitsed

Sitsiilia on tänu oma soodsale kliimale üks väga viljakas saar. Päike ja mõõdukad tuuled on need, mis aitavad küpsetada nii aed- kui ka puuviljad väga maitsvateks ning aastasadade pikkused kogemused on need, mis on õpetanud siinseid inimesi neid vilju töötelma ja säilitama. On ju Sitsiilia elatunud aastasadade vältel just põllumajandusest. Kalapüük oli siinsete asukate teine põhitegevus, et leib lauale saada.
Suurem osa inimesi, kes Sitsiiliat avastama tulevad, leiavad siinse köögi olevat väga maitseterohke ja huvitava ning eks söögikultuur ole ka üks üsna tähtis osa kohalikust kultuurist, millega tuleb kindlasti võõrale maale minnes tutvust teha. Olen tähele pannud, et eestlased oskavad võõraste maade roogasid üha rohkem ja rohkem hinnata.
Pakun siin mõningaid tooteid, mis tehtud kõik kohaliku tooraine baasil ja kohalike tootjate poolt. Kellel tekib mõne toote kasutamise kohta küsimusi, siis kirjutage ja vastan meelsasti.

* Selle kuu tellimuste vastuvõtt lõppeb 03.12.2020. Detsembris tellida ei saa, järgmine saadetis läheb teele alles veebruaris.

TOODETE TELLIMINE, NENDE EEST TASUMINE JA KOHALETOIMETAMINE
* Tellimused paluks saata e-mailile mae@sitsiilia.eu, messengeri Mae Merusk või whatsappi numbril +39 3392437077. Koos tellimusega paluks saata ka oma telefoninumber, et vajaduse korral saaksin teiega ühendust võtta.
* Iga kuu läheb Eesti poole teele üks pakk. Tellimuste vastuvõtmine lõppeb iga kuu kolmandaks kuupäevaks ja tooted peaksid jõudma Eestisse iga kuu 16.nda kuupäeva paiku. Kui saadetise maht saab varem täis, siis lõpetan tellimuste vastuvõtu ja uued tellimused saate soovi korral esitada järgmisesse kuusse. Varem esitatud tellimusele võib tooteid lisada kuni kuu teise kuupäevani (kui saadetise maht on varem täis saanud, siis kahjuks tooteid enam lisada ei saa).
* Kui tellimuse summa on 300 eurot või rohkem - teete näiteks kollektiivse tellimuse - siis saab paki saata ka koheselt soovitud aadressil Eestisse. Paki kaal ei tohi siiski ületada 15 kilo. Suuremate individuaalpakkide suhtes palun kirjutage mulle ja jõuame kindlasti mingisugusele kokkuleppele.
* Tasumine toimub arve alusel enne kauba teele saatmist, sest selleks ajaks on kindel, et kõik soovitud tooted on saatmiseks ka olemas. Kui olete arve ära maksnud, aga selgub siiski, et mingit toodet mingil põhjusel saata ei saa, saate puuduva toote eest tagasimaksu vastavalt toote hinnale.
* Kuna mul on kontaktid mitmete tootjatega ja juhtub, et siinreklaamitud toode on hetkel otsas, siis saan pakkuda samaväärset ja samahinnalist asendustoodet teiselt tootjalt, loomulikult tellijaga enne selles kokku leppides ja vahetustoodet tutvustades.
* Makse mittelaekumisel tellimus tühistatakse.
* Transpordikulud Itaaliast Eestisse sisalduvad hinnas.
* Paki Eestisse jõudmisest teatan kõikidele tellijatele isiklikult kas e-maili või messengeri teel.
* Kauba saab kätte Tartust. Kes elab kaugemal ja Tartusse ei satu, siis saab kauba saata Omniva pakiautomaati lisatasu eest - 4.-eurot/pakk. Kui tellimus on suurem kui 70 eurot, on Eesti sisene paki saatmine tasuta, eeldusel muidugi, et paki mõõtmed sobivad pakiautomaati. Pakiautomaati saatmise soovist paluks teatada kohe tellimuse esitamisel.
* Kõik kaubad on Itaalia terviseameti poolt kontrollitud ja omavad EU sertifikaati.