Mae

Suusareisid Dolomiitidesse 2018

Nagu juba heaks tavaks saanud, kutsun ka 2018. aasta talvel suusatama Itaalia Alpide ühte kaunimasse piirkonda, Dolomiitidesse.  Välja on pakkuda kolm nädalat: 17.-23. veebruar, 23. veebruar - 3. märts ning 3. - 10. märts. Kui soovi on, saab teha ka veel ühe lisanädala 10.-17. märtsil.
Kui on koos oma reisiseltskond (alates 10 inimest) ja soov minna ka mõnedel teistel kuupäevadel, siis saatke e-mail ja teen hinnapakkumise.  Samuti on võimalik teisteks kuupäevadeks broneerida lihtsalt majutust (kui saabute Pozzasse oma transpordiga). Sealne kohapealne ööbimine peab jääma vahemikku laupäevast-laupäevani.
Ööbimised on appartmentides Pozza di Fassas,  soovi korral võimalik ööbimine ka hotelli koos toitlustamisega - see variant teeb reisi hinna olenevalt hotellivalikust  muidugi kallimaks.
Eelmisel talvel oli Pozza suureks tõmbenumbriks ka seal äsja-avatud uhke SPA kompleks, mis sai ka meie suusasõprade poolt suuri kiidusõnu.
Keskuste kohta saate rohkem infot: www.DolomitiSuperski.com ja www.fassa.com ning reisiprogramme näete siin üleval leiduvatelt linkidelt.
Broneerimiseks ja infoks:
e-mail: mae@sitsiilia.eu
telefon: 56846370 ja +39 3392437077