Mae

Suusareis Itaaliasse Dolomiitidesse 03.–10.03. 2018.

03.03.,laupäev – Lennuk väljub Tallinnast kell 21.20 ja jõuab Bergamosse kell 23.20 . Transfeer bussiga Pozza di Fassasse (240 km). Majutumine appartmentidesse.

04.-09.03. – Suusapäevad. Pozza di Fassa aub Trentino maakonnas ning on üks Fassa oru küladest. Külas on suusalaenutused, kauplused ja mitmeid restorane ning kohvikuid. Samuti asub selles külas piirkonna ainus valgustatud mägi, kus on teatud päevadel nädalas võimalik suusatada ka õhtuti. Tõstukid on majutustest 200-300 meetri kaugusel ning erinevate keskuste vahel käib ka suusabuss, mille peatus asub kohe küla keskel.

10.03.,laupäev – Transfeer  Bergamo lennuväljale. Lennuk väljub kell 16.55 ja jõuab Tallinnasse kell 20.55.

Hind 440.-EUR sisaldab: lennupieltid Tallinn-Bergamo-Tallinn (koos lennujaamamaksudega), transfeerid lennujaamast Pozza di Fassasse ja tagasi, majutuse (7 ööd) appartamendis Pozza di Fassas.

Hind ei sisalda äraantavat pagasit! Salongi kaasavõetav pagas võib olla 10 kg inimese kohta. Ryanairi uueks äraantava pagasi miinimummääraks on 20 kg ja hind 50.-eur edasi/tagasi. Pagasi soovi korral paluks seda tellimuses ka ära märkida.

Pool reisi maksumusest tuleb tasuda kolme päeva jooksul peale reisi tellimist, teine pool kuu aega enne reisi.

  • Hind ei sisalda toitlustamist.

•     Appartmendid koosnevad kahest või kolmest magamistoast, kööginurgaga elutoast ning dushiruumist & WC-st.  Kolme magamistoaga appartmendis on kaks dushirmuumi. Kõik magamistoad on 2-inimese toad (mõnedesse on soovi korral võimlik panna ka lisavoodi). Osades appartmentides on elutoas diivanvoodi, kuhu võib majutada 1-2 inimest (soodustus 50.-eur inimese kohta). Sellist majutusvarianti saab kasutada, kui appartmenti majutub perekond või omavahel tuttavad inimesed.

•     Kui magamistuppa majutub ainult üks inimene, siis on ühese toa lisamaks 125.-eurot/nädal. Alla 12-aastasele lapsele on soodustus 60.-eurot, sellele ei lisandu teised soodutsused.

•     Appartmentides on voodipesu ja tekid-padjad aga puuduvad käterätikud, wc paber ja puhastusvahendid. Need tuleb endal kohalikust marketist hankida.

•     Kööginurgas on pliit, külmutuskapp ja toidunõud. Enamikes appartmentides ka nõudepesumasin.

•     Lahkudes tuleb appartment jätta heasse korda, viia välja prügi ning pesta nõud. Lisaks maksta 40.-eur lõpukoristustasu/appartmendi kohta. Alates 2016.aastast tuleb maksta ka turismimaks 0.70.-eur/inimene/öö (4.90.-eur/inimene/nädal).

•     Itaalias ei tunta kuivatuskappe. Maja keldrikorrusel on saapakuivatus ja suushoidla.

•     Soovi korral ja lisatasu eest võimalik majutus ka hotellis hommiku – ja õhtusöökidega. Küsi hinnapakkumist!

•     Lennud toimuvad Ryanairi lennukompaniiga. Enne väljalendu tuleb reisijatel teha web chek in – lennujaamas tehtava chek in´i eest küsib Ryanair lisatasu! Reisikorraldaja ei ole vastutav selle eest, kui lennukompanii muudab lennuaegu. Soovi korral võin teha check in´i mina ja saata pardakaardid meilile.

•     Suusatransport lennukis lisatasu eest (40.-eur/üks suund, suusakoti kaal ei tohi ületada 20 kg).

•     Reisija nime muutmine piletil: 110.-eur.

•     Infot suusakeskuse kohta saab aadressil: www.fassa.com; www.dolomitisupesrki.it

•     Tõstukipilet Dolomiti Superski (6 päeva): täiskasvanu: 294.-eur; laps (sündinud pärast 25.11.2001): 206.-eur; seenior (sündinud enne 25.11.1952): 265.-eur . Väiksema lapse (kuni 8.nda eluaastani, sündinud peale 25.11.2009.) tõstukipilet on tasuta, kui temaga on kaasas vähemalt üks täishinnaga tõstukipileti ostnud täiskasvanu.