Mae

Tansaania safari ja Mafia saar

Tansaaniasse olen tänaseks teinud kokku kolm reisi, neljas on plaanitud järgmise aasta jaanuarikuusse. Peab ütlema, et tegemist on väga huvitava maaga ja kuigi maailmas on see poliitiline situatsioon nagu ta on, siis Tansaanias on õnneks tänapäeval elu rahulik ja stabiilne.
Reis esimene pool sisaldab safarit kolmes rahvuspargis - Ngrorongoros, Tarangires ja Manara järve ümbruse aladel. Pärast safarit sõidame rannikule, kust lendame Mafia saarele. Saar asub India ookeanis, Zanzibarist pisut lõuna pool ning tegemist on kohaga, kuhu massiturism veel (õnneks) pole jõudnud. On võimalik ujuda, sukelduda, matkata või ka niisama puhata.
Reisigrupi suurus saab olla maksimaalselt 11 inimest, kuna Mafia saarele lendamiseks kasutame 12-kohalist väikelennukit.
Reisiprogrammi leiate ülalasuva lingi alt.
Kui aga teil on omal 8-11 liikmeline reisiseltskond, kes seda reisi sooviksid ette võtta, siis sellisel juhul võite valida ise reisi kuupäevad ja teeme ära! Tellimusreisil on loomulikult võimaliks sisse viia ka muudatusi reisiprogrammis vastavalt tellija soovile.